- sprawdź co słychać na naszym profilu

Rejestracja telefoniczna: w godzinach 8.00-19.00
medform.rejestracja@gmail.com
+48 661 126 500

Wszyscy Nasi Eksperci są do Państwa dyspozycji:

Dr n. med. Beata Brzezińska-Kolarz, diabetolog, internista

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskany stopień doktora nauk medycznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 1994-2005 roku asystent II Katedry Chorób Wewnętrznych CM UJ. Aktualnie wykładowca w Katedrze Dietetyki Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J. Dietla w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Od wielu lat zajmuje się problematyką cukrzycy, otyłości i zaburzeń odżywiania. Autorka wielu publikacji w specjalistycznej i naukowej w prasie polskiej i zagranicznej, oraz wystąpień na konferencjach o tematyce otyłości.
Specjalizuje się w: diabetologii, leczeniu otyłości i nadwagi.

Dr n. med. Marek Kolarz nefrolog, internista

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskany stopień doktora nauk medycznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista chorób wewnętrznych, nefrolog. Zajmuje się również problematyką leczenia otyłości

Dr n. med. Marek Żółciński, endokrynolog, internista

Ukończył Wydział Lekarski UJ Collegium Medicum w Krakowie. Odbył staż w University of Rochester w USA. Zajmuje się leczeniem chorób tarczycy, cukrzycy, osteoporozy i innych zaburzeń hormonalnych.

mgr Monika Chmiel - dietetyk kliniczny

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestniczka wielu konferencji naukowych związanych z żywieniem człowieka. Laureatka Sesji Młodych Naukowców konferencji naukowo – szkoleniowej dot. nutraceutyków i żywności funkcjonalnej w zdrowiu i chorobie. Specjalizuje się w leczeniu otyłości.

mgr Agnieszka Hojda - specjalista psycholog kliniczny

Absolwentka psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W ramach prywatnej praktyki zajmuje się psychodynamiczną psychoterapią indywidualną osób z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, narażonych na przewlekłe sytuacje stresowe oraz doświadczających kryzysów życiowych. Prowadzi psychologiczną diagnostykę i psychoterapię zaburzeń odżywiania – szczególnie problemów emocjonalnych związanych z otyłością i nadwagą, kompulsywnego objadania się i zespołu jedzenia nocnego.

Dr Agnieszka Kozioł-Kozakowska

Dietetyk i Adiunkt w Klinice Pediatrii Gastroenterologii i Żywienia, Kierownik Pracowni Dietetyki Pediatrycznej UJ CM, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim CM UJ. Specjalizuje się w dietetyce pediatrycznej a w szczególności w takich schorzeniach jak: nietolerancje pokarmowe, niedowaga, nadwaga, otyłość, zaburzenia karmienia (niejadki), żywienie dziecka zdrowego.