Kraków odchudzanie - Medform
- sprawdź co słychać na naszym profilu

Rejestracja telefoniczna: w godzinach 9.00-18.00
+48 661 126 500

Wszyscy Nasi Eksperci są do Państwa dyspozycji:

ZESPÓŁ PROWADZĄCY ODCHUDZANIE W MEDFORM

Harmonogram wizyt:

Wizyta Ilekarz+dietetyk
Wizyta IIlekarz+dietetyk
Wizyta IIIdietetyk
Wizyty kolejnelekarz

w zależności
lub

od
dietetyk

potrzeb

Dr n. med. Beata Brzezińska-Kolarz, diabetolog, internista

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskany stopień doktora nauk medycznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 1994-2005 roku asystent II Katedry Chorób Wewnętrznych CM UJ. Wiele lat wykładowca w Katedrze Dietetyki Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J. Dietla w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Od wielu lat zajmuje się problematyką cukrzycy, otyłości i zaburzeń odżywiania. Autorka wielu publikacji w specjalistycznej i naukowej w prasie polskiej i zagranicznej, oraz wystąpień na konferencjach o tematyce otyłości.
Specjalizuje się w: leczeniu cukrzycy, otyłości i nadwagi.

Dr n. med. Marek Kolarz nefrolog, internista

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskany stopień doktora nauk medycznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista chorób wewnętrznych, nefrolog. Wiele lat wykładowca w Katedrze Dietetyki Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J. Dietla w Krakowie. Zajmuje się również problematyką leczenia otyłości, dny moczanowej i zaburzeń lipidowych.

mgr Monika Wójcik - dietetyk kliniczny

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestniczka wielu konferencji naukowych związanych z żywieniem człowieka. Laureatka Sesji Młodych Naukowców konferencji naukowo – szkoleniowej dot. nutraceutyków i żywności funkcjonalnej w zdrowiu i chorobie. Specjalizuje się w leczeniu otyłości.

mgr Agnieszka Hojda - specjalista psycholog kliniczny

Absolwentka psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W ramach prywatnej praktyki zajmuje się psychodynamiczną psychoterapią indywidualną osób z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, narażonych na przewlekłe sytuacje stresowe oraz doświadczających kryzysów życiowych. Prowadzi psychologiczną diagnostykę i psychoterapię zaburzeń odżywiania – szczególnie problemów emocjonalnych związanych z otyłością i nadwagą, kompulsywnego objadania się i zespołu jedzenia nocnego.